Óbudai Rendelők Egészségügyi Szolgáltató Kft.

1032 Budapest, Vörösvári út 88-96.

Munkatársat keres az alábbi pozícióban:

Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens

Az Óbudai Rendelők Kft. felvételt hirdet részmunkaidős (4 órás) foglalkozás-egészségügyi koordinátor munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok előkészítése, adminisztrációja
  • Foglalkozás-egészségügyi, valamint a tevékenységhez kapcsolódó vizsgálatok szervezése
  • Betegregisztrációs program használata
  • Céges partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Foglalkozás-egészségügyi szakorvosok és asszisztensek munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfélkoordináció területén szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Foglalkozás-egészségügyi asszisztensi,  általános ápolói vagy általános asszisztensi szakképesítés
  • Magán-egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkezelésben szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Heti 1 nap home office lehetőség megbeszélés szerint
  • Összetartó csapat
  • Jó tömegközlekedési lehetőségek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő - 4 óra

Benyújtandó dokumentum: szakmai önéletrajz